خدمات لوله بازکنی - تخلیه چاه - حفر چاه - تشخیص ترکیدگی لوله - بازسازی و لایروبی چاه - لوله کشی - شبانه روزی تمام نقاط تهران

اطلاعات تماس
چاه بازکن
هنگام گرفتگی لوله توالت و یا سینک ظرفشویی شاید به دنبال یک شرکت لوله بازکنی مطمئن ویا مایع چاه بازکن و لوله بازکن قوی بگردید. این لوله بازکن قوی میتواند یک اسید چاه بازکن یا محلول چاه بازکنی باشد.

خدمات چاه بازکنی شامل موارد زیر است:

1. اگر نیاز به  سرویسکار لوله بازکنی قوی داشتید  سرویسکاری مجرب با قیمتی مناسب به محل شما ارسال میکنیم که گرفتگی را باز کرده وبه صورت رایگان اقدام به تراش رسوبات سیفون نماید. 2. اگر هم تصمیم دارید از اسید لوله بازکن استفاده کنید توضیحات کافی ارائه می دهیم. 3. غیر از این دو مدل، روش های خانگی رفع گرفتگی نیز آموزش خواهیم داد.

سرویسکار لوله بازکنی درب منزل شما

اگر گزینه اول را انتخاب کرده اید و قصد دارید بدون زحمت گرفتگی را بازکنید، کافیست مستقیما با سرویس کار لوله بازکنی تماس بگیرید.

اسید لوله بازکن و چاه بازکن

دستور العمل لوله بازکنی قوی را بخوانید. مقدار توصیه شده از محلول لوله بازکنی را داخل کاسه توالت فرنگی یا ایرانی بگیرید. معمولا توصیه می شود که مدت زمانی صبر کنید تا اسید لوله بازکنی مواد را در خود حل کند سپس آب بریزید. اگر اسید لوله بازکنی ندارید فنر چاه بازکنی و لوله بازکنی استفاده کنید

روش ساخت چاه بازکن خانگی

یک سیم چوب لباسی را بشکنید و صاف کنید. سپس پارچه ای به سر آن بپیچید و از سیم فلزی دیگر برای بستن پارچه استفاده کنید که مبادا پارچه باز شود. با این کار شما یک چاه بازکن دستی چاه بازکنی شرق تهران ساخته اید. دستمال باعث می شود که آسیب به کاسه توالت وارد نشود. روش سیم چوب لباسی فقط زمانی کاربرد دارد که گرفتگی توالت در خود سیفون باشد نه لوله فاضلاب بعد از سیفون. قسمت پارچه ای سیم را به داخل سیفون هدایت کنید.وقتی به جسمی سخت گیر کرد شروع به چرخاندن و فشار کنید.آنقدر این کار را انجام بدهید تاحس کنید آب کاسه در حال کم شدن است.اگر این روش هم کارایی نداشت فقط دستگاه برقی تراکم هوا ویا دستگاه برقی فنر چاه بازکن خوب است.

چاه بازکن قوی و یا اسید لوله بازکن قوی، کدام بهتر است؟

  • اسید راهکاری صد درصد نیست.
  • اسید احتمال سوراخ کردن سیفون را دارد.
  • اسید بدون هزینه نیست.
  • چاه بازکن تقریبا صد درصد است.
  • بدون آسیب به سیفون است.
  • هزینه دارد ولی مشکل را حل میکند.
خدمات رایگان شرکت ما چیست؟ گروه فنی لوله بازکنی کیهان هر روزه و در هر زمان در سطح شهر گرفتگی چاه های زیادی را باز می کند و تجربه کافی در این زمینه دارا است. ما در تمام سطح شهر سرویسکاران سیار داریم. پس سریع در محل شماحاضر می شوند. سرویسکاران مجهز به تجهیزات روز می باشند. ما تضمین صددرصد می کنیم که لوله ها را باز می کنیم. حتی اگر گرفتگی حاصل از سخت شدن سیمان و یا قیر در کاسه توالت باشد. سرویس کاران ما مجهز به چاه بازکن برقی و همچنین ابزار هایی برای بیرون آوردن طلا موبایل و اشیا قیمتی از سیفون دارند. خدمات تراش رسوبات داخل سیفون رایگان است و همچنین قیمت خدمات چاه بازکنی تخلیه خیلی کمتر از اتحادیه است.

محلول لوله بازکن قوی خانگی بسازید

نصف کتری آب داغ تهیه کنید. ترکبی از آب داغ ، جوش شیرین و سرکه را می توانید داخل با هم ترکیب کنید و به هم بزنید. این محلول می تواند به اندازه یک محلول چاه بازکن کارخانه ای کارایی داشته باشد. دمای آب باید به اندازه ی یک فنجان چاه باشد. در حالی که آب در حال سرد شدن است بقیه موارد را به کاسه توالت اضافه کنید. یک فنجان جوش شیرین و دو فنجان سرکه را داخل کاسه توالت بریزید. جوش شیرین و سرکه یک فرآیند شیمیایی ایجاد می کند که به حل شدن گرفتگی ها کمک می کند. معمولا از سرکه سفید مقطر استفاده می شود. اما هر نوع سرکه موثر است. این روش برای گرفتگی های سخت توالت مانند گرفتگی با اسباب بازی و نوار بهداشتی کمک نمی کند و باید از چاه بازکن برقی استفاده شود. آب داغ را به داخل کاسه بریزید. پس از اضافه کردن جوش شیرین و سرکه و یا صابون مایع آب داغ را به داخل کاسه بریزید. بگذارید محلول یک شب بماند. صبح آب بریزید، آب داغ و سرکه و جوش شیرین می تواند مواد عالی را در خود حل کند، ولی نمی تواند مواد سخت مانند اسباب بازی و غیره را درخود حل کند.

چاه بازکن و فنر لوله بازکن قوی

فنر لوله بازکن را خریده و یا غرض بگیرید

سرویسکار لوله بازکنی از دستگاه برقی چاه بازکنی برای بازکردن گرفتگی استفاده می کند. ولی شما این دستگاه را در اختیار ندارید. اما می توانید خود فنر چاه بازکن بدون دستگاه را تهیه کنید. علاوه بر خود فنر که یک فنر عادی فلزی است فنر های دستی چاه بازکن هم وجود دارند که به شما کمک میکند فنر را در داخل سیفون بچرخانید. همچنین مجهز به سر فنر برای خرد کردن گرفتگی هستند. فنر لوله بازکن را به داخل سیفون هدایت کنید تا به یک جسم سخت گیر کند. مهم نیست که فقط از خود فنر استفاده میکنید یا فنر لوله بازکنی دستی یا حتی دستگاه برقی. در همه ی این روش ها باید ابتدا فنر را آنقدر به داخل سیفون هدایت کنید که به یک چیز سخت گیر کند. این همان گرفتگی است، فنر چاه بازکن را بچرخانید و فشار دهید. همزمان با فشار دادن فنر به داخل لوله فاضلاب، عمل چرخش را انجام دهید. اگر دستگاه فنر زن لوله بازکنی برقی استفاده می کنید، آیا قدرت و سرعت کاقی را دارد؟ اگر فقط از یک فنر خالی استفاده میکنید کار سخت خواهد بود ولی ناممکن نیست. اگر توالت فرنگی دارید شانستان بیشتر است برای بازکردن گرفتگی توالت فرنگی می توانید توالت فرنگی را بر گردانید و از زیر شروع به فنر زدن و اسید ریختن کنید. نگران نباشید برداشتن و گذاشتن توالت فرنگی کار سختی نیست. کافیست چسب اکواریوم دور آن را بریده  و توالت را برگردانید. اگر ترس از این دارید که کاسه بشکند با ما تماس بگیرید. اگر فنر در اختیار نداشتید سیم چوب لباسی کارایی خوبی دارد.

یک پاسخ یا نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس