خدمات لوله بازکنی - تخلیه چاه - حفر چاه - تشخیص ترکیدگی لوله - بازسازی و لایروبی چاه - لوله کشی - شبانه روزی تمام نقاط تهران

اطلاعات تماس

چاه بازکنی ارزان و فنرزنی لوله چیست؟

کلماتی نظیر چاه بازکنی ارزان-چاه بازکنی غرب-چاه بازکن-تخلیه چاه-فنرزنی-بازکردن لوله با فنر-لوله بازکنی و بسیاری از اصطلاحات دیگری هستند که در زمان گرفتگی لوله بکار میبریم.

چاه بازکنی ارزان
چاه بازکنی ارزان تهران

چاه بازکنی تهران

دلایل گرفتگی لوله های آشپزخانه، حمام، دستشویی و توالت فرنگی چیست:

از مهمترین دلایل گرفتگی لوله و فنرزنی لوله آشپزخانه ریختن تفاله چای و روغن غدا درون سینک آشپزخانه و عدم وجود سیفون یا همان شترگلویی در زیر سینک آشپزخانه میباشد.

گرفتگی لوله های حمام استفاده نکردن از توری کفشور و ریختن موی سر درون لوله و یا افتادن اشیا درون لوله میباشد.

لوله های توالت ایرانی و فرنگی بیشتر به دلیل نداشتن سیفون (فلش تانک) و یا درست کار نکردن آن و یا افتادن دستمال کاغذی و یا اشیا درون لوله میباشد.

دلایلی که گفته شد بیشتر علت اصلی گرفتگی لوله ها و ناچار به انجام لوله بازکنی می باشد. دلیل دیگر گرفتگی لوله های فاضلاب که بدترین نوع گرفتگی است رسوب بستن داخل لوله های آشپزخانه میباشد. حالا رسوب لوله چگونه بوجود می آید:

رفع بوی بد توالت
رفع بوی بد توالت

فنر زنی لوله های رسوب بسته

آبهای شهری به طور معمول مقداری آهک دارد که این خود باعث رسوب بستن لوله های فاضلاب میشود. در لوله های فاضلاب آشپزخانه به دلیل وجود چربی زیاد و کم بودن قطر لوله فاضلاب خروجی میزان رسوب بستن لوله نسبت چاه بازکنی ارزان به سایر لوله بیشتر میباشد. و فرایند لوله بازکنی تهران در این نوع ازگرفتگی خیلی دشوار هست.

در این مواقع از گرفتگی که شما قادر به تشخیص نوع گرفتگی نمیباشید سرویس کار لوله بازکنی خدمات فنی کیهان با استفاده از سردنده های مخصئص رسوبات داخل لوله را تراش میدهد.

آشنایی با روش های چاه بازکنی ارزان تهران

.استفاده از تلمبه های دستی:در صورتی که گرفتگی جزئی باشد با استفاده از تلمبه های دستی میتوانید گرفتگی لوله رو برطرف کنید.

استفاده از فنر های دستی و خانگی برای چاه بازکنی ارزان: درصورتی خود علاقه به کار تاسیساتی و لوله بازکنی دارید میتوانید یک فنر دستی خریداری کنید. تا در مواقعی که گرفتگی جزئی میباشد با استفاده از فنر دستی گرفتگی را برطرف کنید.

روش دیگر استفاده از محلول های چاه بازکنی میباشد:

به این صورت که محلول لوله بازکنی را درون لوله فاضلاب گرفته شده میریزید و بعد از یک ساعت در صورت بازشدن لوله اب درون لوله میریزید که به لوله کشی فاضلاب آسیب وارد نشود. توجه کنید چاه بازکنی ارزان که مقدار دوز اسید محلوله چاه بازکنی زیاد نباشد که خسارات زیادی به بار می آورد.

در صورتی که نتوانستید گرفتگی را رفع کنید بهتر است با خدمات فنی کیهان تماس بگیرید تا سریع برای چاه بازکنی ارزان در تهران سرویسکار مربوطه ارسال شود.

قیمت چاه بازکنی تهران

خدمات فنی کیهان تحت نظارت اتحادیه لوله بازکنی میباشد و قیمت ها نیز نرخ دولتی از 125 هزارتومان تا 250تومان در حالت معمولی میباشد. چاه بازکنی تهران با قیمت ارزان  و درصورت استفاده از ابزارهای مصرفی برای رسوب تراشی لوله سردنده یا غیره هزینه لوازم مصرفی جداگانه دریافت میشود.

خدمات فنی کیهان با ابزارهای بروز مانند:پمپ تراکم اسید – دستگاه ژنراتور برقی 375.550.750.1500 ولت – واترجت – هر نوع گرفتگی را برطرف و شما ار شر گرفتگی لوله راحت میکند.

چاه بازکنی ارزان
چاه بازکنی ارزان تهران

کلیه مناطق تهران و حومه تحت پوشش شبانه روزی خدمات فنی کیهان می باشد.

سایر خدمات فنی کیهان

تخلیه چاه و لایروبی چاه .سپتینک و منهول های فاضلاب

حفر چاه فاضلاب .سپتینک .منهول و شمع ساختمان و انواع حفاری های دیگر

بازکردن هرنوع گرفتگی لوله های منازل . کارخانه ها و مراکز ورزشی یا فروشگاهی با متراژ بالا و سخت

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و ترمیم لوله های قدیمی اب و فاضلاب

تعویض کاشی و سرامیک . تعویض کاسه توالت ایرانی

نصب و سرویس توالت فرنگی

چاه بازکنی تهران

چاه بازکنی تهران

خدمات چاه بازکنی در تهرانچاه بازکنی تهران یکی از خدمات مهم و ضروری در حوزه ساختمان و عمران است. این خدمت به منظور حفظ و

Read More »
گرفتگی سینک ظرفشویی

رفع گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه

رفع گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه برای رفع گرفتگی لوله آشپزخانه، راهکارهای زیادی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. شاید مواد ساده‌ای که اصلا

Read More »
رفع بوی بد فاضلاب

رفع بوی بد فاضلاب

رفع بوی بد فاضلابروزانه بسیاری از ساختمان‌های اداری، تجاری و مسکونی در استان تهران با مشکل رفع بوی بد فاضلاب روبه‌رو می‌شوند. این مشکل، اگر در آپارتمان‌های

Read More »
شماره لوله بازکنی تهران

شماره لوله بازکنی تهران

شماره لوله بازکنی تهرانبهترین راه برای یافتن شماره تلفن خدمات لوله بازکنی در تهران، استفاده از روش‌هایی مانند جستجو در اینترنت، مراجعه به وب‌سایت‌های شرکت‌های

Read More »
تماس با کارشناس