خدمات لوله بازکنی - تخلیه چاه - حفر چاه - تشخیص ترکیدگی لوله - بازسازی و لایروبی چاه - لوله کشی - شبانه روزی تمام نقاط تهران

اطلاعات تماس

خدمات لوله و چاه بازکنی در شرق تهران

مسئله گرفتگی لوله و چاه فاضلاب، یکی از مهم‌ترین مشکلاتی است که معمولا برای افراد و خانواده‌های مختلف ایجاد می‌شود. این در حالی است که رفع این مشکل معمولا کار سخت و طاقت‌فرسایی است. در بسیاری از موارد مردم با انتخاب نامناسب افراد کارنابلد، مجبور به صرف هزینه‌های زیاد در این مورد می‌شوند. در این مقاله سعی می‌شود توضیحاتی درباره خدمات چاه‌ بازکنی در منطقه شرق تهران ارائه شود. تا شما با آگاهی بیشتر نسبت به این مسئله، برای رفع مشکلات احتمالی خود در این زمینه اقدام کنید. اگر لوله فاضلاب شما دچار گرفتگی شده یا چاه فاضلاب ساختمان شما به میزان نامطلوبی پر شده است، چاه بازکنی شرق تهران و برای تخلیه آن نیاز به فرد مجربی دارید، حتما در این زمینه با کارشناسان و افراد متخصص مشورت کنید. تا بتوانید بهترین فرد را برای رفع مشکل خود پیدا کنید. چاه بازکنی شرق تهران خدمات مربوط به باز کردن لوله و رفع گرفتگی چاه فاضلاب مراحل مختلفی دارد که هر فردی قادر به انجام آن نیست. در وهله اول باید مسائلی همچون نحوه لوله‌کشی ساختمان، شرایط و محل استقرار لوله‌ها و چاه فاضلاب، خروجی چاه فاضلاب و نحوه نصب لوله‌ها به طور دقیق و جزئی مورد بررسی قرار گیرد. چرا که عدم بررسی دقیق این مسائل باعث می‌شود روند تخلیه چاه به نحو مطلوبی انجام نشود و در نتیجه شما مجبور به صرف هزینه‌ بیشتر برای این کار شوید.

مهم‌ترین خدمات رفع گرفتگی لوله و باز کردن چاه در منطقه شرق تهران

شما در ابتدا باید درباره انواع خدمات شرکت‌های فعال در زمینه چاه باز کنی و رفع گرفتگی لوله آگاهی کامل داشته باشید. به این صورت می‌توانید بهترین گزینه را برای انجام این کار برای ساختمان خود انتخاب کنید. ویژگی‌های خدمات مربوط به باز کردن چاه به شرح زیر است:
 • وجود نیروی سیار فعال و مجرب در زمینه باز کردن چاه فاضلات در تمامی نقاط تهران
 • اعزام نیرو به محل در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون تاخیر
 • ارائه قیمت بسیار مناسب و مطلوب
 • به کار بردن بهترین شیوه‌های مربوط به پروتکل‌های چاه بازکنی شرق تهران بهداشتی به دلیل شیوع کرونا
 • ارائه خدمات به صورت شبانه‌روزی در تمام نقاط تهران
 • سرعت در عملکرد
 • ارائه تضمین درباره از بین رفتن مشکل گرفتگی لوله و چاه
 • استفاده از بهترین و به روز‌ترین ابزارها برای به دست آوردن بهترین نتیجه ممکن
 • استفاده از افراد کاملا کاربلد و مجرب که سوءپیشینه نیز نداشته باشند
در واقع رعایت هر یک از این موارد بسیار مهم است. شما باید این موارد را مدنظر داشته باشید تا بتوانید بهترین نتیجه را از کاری که قرار است انجام شود، به دست آورید. چرا که هزینه این کار بالا است و اگر فرد نابلدی این کار را انجام دهد، یا از ابزار نامناسب و غیراستاندارد در این کار انجام شود، نه‌تنها مشکلی حل نمی‌شود، بلکه ممکن است نیاز به انجام کار دوباره و صرف هزینه دوباره باشد. این مسئله می‌تواند مشکلات بسیاری را برای لوله بازکنی شرق تهران ایجاد کند.  

هزینه باز کردن چاه و رفع گرفتگی لوله شرق تهران به چه صورتی محاسبه می‌شود؟

برای تعیین این هزینه عوامل مختلفی دخیل است، از جمله طول لوله و مقدار گرفتگی آن و برخی موارد دیگر. این مسائل بسیار مهم است و نمی‌توان بدون در نظر گرفتن این عوامل، کار را به درستی پیش برد. مهم‌ترنی عوامل تاثیرگذار بر هزینه باز کردن لوله و رفع گرفتگی چاه در شرق تهران به شرح زیر است:
 • تعداد لوله‌هایی که مسدود شده‌اند
 • تعداد موارد گرفتگی لوله فاضلاب
 • نوع گرفتگی و میزان راحتی یا سختی رفع آن
 • طول لوله یا لوله‌هایی که مسدود شده‌اند
 • تعیین روش مناسب برای باز کردن لوله فاضلاب
 • ظرفیت تانکر مورد استفاده برای تخلیه چاه
 • تعداد دفعاتی که نیاز است تا چاه فاضلاب به طور کامل تخلیه شود
 • نیاز یا عدم نیاز به لایروبی چاه فاضلاب
 • نیاز یا عدم نیاز به استفاده از پمپ لجن‌کش
بنابراین احتمالا متوجه شده‌اید که تعیین دقیق میزان هزینه موردنیاز برای تخلیه چاه و باز کردن لوله فاضلاب، امکان‌پذیر نیست و باید همه ابعاد بررسی و مشخص شود تا هزینه نهایی تعیین شود. البته پیش از انجام کار و با ارائه توضیحات درباره نوع گرفتگی لوله، احتمالا هزینه به صورت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد. اما این را در نظر داشته باشید که این هزینه قطعی نیست و ممکن است کمتر یا بیشتر شود.

روش‌های مختلف موجود برای باز کردن چاه و رفع گرفتگی لوله شرق تهران

تعیین روش مناسب برای این کار بستگی به نوع گرفتگی لوله و چاه دارد، که این مسئله توسط افراد مجرب و کارکشته تعیین می‌شود. در ادامه روش‌های مختلف را به اختصار توضیح می‌دهیم.

1)  باز کردن چاه با استفاده از فنر

این روش معمول‌ترین و متداول‌ترین راه باز کردن لوله است که به آن شیوه فنر برقی هم می‌گویند. این روش به این صورت است که فنر را با استفاده از یک دستگاه، به درون لوله می‌فرستند و فنر در داخل لوله می‌چرخد و گرفتگی‌های آن را برطرف می‌کند.

2) چاه بازکن بادی

استفاده از فنر برقی برای باز کردن گرفتگی همه لوله‌ها مناسب نیست. بنابراین روش دیگری به نام دستگاه تراکم هوا مورد استفاده قرار می‌گیرد تا استفاده عامل گرفتگی به طور کامل برطرف شود.

3)  چاه بازکن واترجت

یکی از علل مهم گرفتگی لوله‌های فاضلاب، رسوبات ایجاد شده به دلیل چربی است. اگر این چربی‌ها بیش از حد باشد، باید از دستگاه واترجت مخصوص برای شستشوی دیواره لوله‌ها استفاده شود.

چند توصیه بسیار مهم درباره رفع گرفتگی لوله‌ها

هرگز از اسید برای باز کردن لوله استفاده نکنید. چاه بازکنی شرق تهران زیر این کار برای سلامت شما بسیار مضر است و می‌تواند به ریه‌ها آسیب جدی بزند و حتی سرطان‌زا باشد. این کار همچنین باعث ایجاد آسیب در لوله‌های فاضلاب خواهد شد. به خصوص اگر به دفعات زیاد از آن استفاده کنید. در واقع آسیب به لوله‌ها باعث می‌شود شما مجبور به صرف هزینه‌های اضافی برای منزل خود شوید. در عین حال این کار ممکن است باعث شود که اسید استفاده شده به آب‌های زیرزمینی نفوذ کند که این مسئله برای محیط زیست بسیار خطرناک خواهد بود.

کلام آخر

این نکته را در نظر بگیرید که استفاده از شیوه‌های ارزان‌قیمت به هیچ‌عنوان منطقی و درست نیست و فقط باعث افزایش هزینه‌های ناخواسته برای شما خواهد شد.

یک پاسخ یا نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس