خدمات لوله بازکنی - تخلیه چاه - حفر چاه - تشخیص ترکیدگی لوله - بازسازی و لایروبی چاه - لوله کشی - شبانه روزی تمام نقاط تهران

اطلاعات تماس

تخلیه چاه توالت فرنگی به صورت شبانه روزی

چاه باز کنی غرب تهران

 

تخلیه چاه توالت فرنگی

تخلیه چاه توالت فرنگی

علت اصلی گرفتگی توالت فرنگی کوچک بودن لوله تعبیه شده در توالت فرنگی میباشد که در این مقاله به دلایل گرفتگی و نحوه بازکردن لوله توالت فرنگی می پردازیم

دلایل گرفتگی توالت فرنگی

  مسدودی و گرفتگی توالت فرنگی با مو و دستمال کاغذی : بیشترین دلیل تخلیه چاه توالت فرنگی مربوط به ریختن مو و دستمال کاغذی میباشد.
 • نحوه تعبیه سیفون یا همان شترگلویی توالت فرنگی به نحوی است که دستمال و مو رد نمیشود و به مرور زمان در شتر گلویی انباشته شده و منجر به گرفتگی لوله میشود.
 • گرفتگی توالت فرنگی با اشیا: در هنگاه استفاده از توالت حد الامکان اشیایی در دستتان نباشد.
 • بیشتر مواقع مواردی پیش امده که با ارسال نیرو برای فنرزدن توالت فرنگی متوجه وجود اشیای سفت داخل سیفون توالت شدیم. که به سختی موفق به باز کردن لوله شدیم.
 • مورد اخر گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع : برخی از توالت فرنگی ها لوله های خروخی فاضلاب درست تعبیه نشده و یا نصاب توالت خروجی لوله توالت را درست بروی لوله فاضلاب قرار نداده. به همین دلیل آب توالت رد شده و لجن انباشته میشود و به مرور زمان گرفتگی پیش می اید.

روش های تخلیه چاه توالت فرنگی و بازکردن توالت فرنگی

تخلیه چاه توالت فرنگی
بازکردن گرفتگی لوله با اشیا و مو
 • بازکردن توالت فرنگی با جوش شیرین: برای لوله بازکنی توالت فرنگی مقداری جوش شیرین را داخل مجرای خروجی توالت فرنگی بریزید.  سپس با دستمال خروجی توالت را مسدود کنید. گاز تولیدی از جوش شیرین گرفتگی های جزیی توالت را برطرف میکند.
 • چاه بازکنی و رفع گرفتگی توالت فرنگی با اسید: در مواقعی که گرفتگی توالت فرنگی با دستمال کاغذی یا مدفوع باشد به اسید میتوان لوله را باز کرد. برای رفع گرفتگی اسید به اندازه یک لیتر را داخل توالت فرنگی بریزید.

 در هنگام تخلیه چاه توالت فرنگی با اسید، حتما و حتما از ماسک اضافه استفاده کنید و دست و صورت خود رو مقابل توالت نگیرید.

پس از ریختن اسید نیم ساعت صبر کنید. اگی باز نشد با خدمات فنی کیهان تماس بگیرید. چون اسید تایم زیادی داخل لوله بماند ممکن است به لوله کشی توالت اسیب برساند.

 • رفع گرفتگی به روش فنرزدن توالت فرنگی:در مواقعی که گرفتگی توالت فرنگی با اسید رفع نشد برای بازکردن لوله توالت از فنرزدن توالت فرنگی استفاده میشود. این روش از بازکردن نیاز به ابزارالات نظیر دستگاه فنر زنی می باشد.

خدمات فنی کیهان با بهترین ابزارالات و نیروهای با تجربه تخلیه چاه توالت فرنگی را به بهترین شکل ممکن با رعایت موارد نظافتی و بهداشتی برایتان انجام میدهیم.

خدمات ما:

 1. تخلیه چاه
 2. لوله بازکنی
 3. پیدا کردن جای دقیق چاه و بازکردن درب چاه با کمترین میزان خرابی
 4. لایروبی.ترمیم و حفر چاه فاضلاب
 5. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و ترمیم
 6. رفع بو و رفع نم و رطوبت

بهترین تبلیغ رضایت مشتری است

چاه بازکنی تهران

چاه بازکنی تهران

خدمات چاه بازکنی در تهرانچاه بازکنی تهران یکی از خدمات مهم و ضروری در حوزه ساختمان و عمران است. این خدمت به منظور حفظ و

Read More »
گرفتگی سینک ظرفشویی

رفع گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه

رفع گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه برای رفع گرفتگی لوله آشپزخانه، راهکارهای زیادی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. شاید مواد ساده‌ای که اصلا

Read More »
رفع بوی بد فاضلاب

رفع بوی بد فاضلاب

رفع بوی بد فاضلابروزانه بسیاری از ساختمان‌های اداری، تجاری و مسکونی در استان تهران با مشکل رفع بوی بد فاضلاب روبه‌رو می‌شوند. این مشکل، اگر در آپارتمان‌های

Read More »
شماره لوله بازکنی تهران

شماره لوله بازکنی تهران

شماره لوله بازکنی تهرانبهترین راه برای یافتن شماره تلفن خدمات لوله بازکنی در تهران، استفاده از روش‌هایی مانند جستجو در اینترنت، مراجعه به وب‌سایت‌های شرکت‌های

Read More »
تماس با کارشناس